Педрада "Сучасний урок НУШ - урок, на який чекають діти"
Заступником директора з навчально-виховної роботи Оксаною Рафальською була проведена тематична педрада «Сучасний урок НУШ – це урок, на який чекають діти», де в плідній співпраці вчителів початкових класів та вчителів-предметників було обговорено кожен етап уроку Нової української школи. Не залишилося поза увагою і робота з дітьми з ООП ( підготувала Анна Полив’ян), комунікація зі здобувачами освіти ( проводила Людмила Тріска), портфоліо вчителя ( презентувала Ольга Горб), оцінювання діяльності учнів (ділилася Олена Дівуха), самоаналіз уроку (ознайомила Наталя Стебліна). Співпраця пройшла дуже пожвавлено, оскільки під час обговорення народжувалися нові ідеї, креативні погляди та цікаві думки, виникало купа запитань та знаходилися конструктивні рішення.
Під час одного з етапів уроку НУШ вчителі приміряли на себе роль учнів та подивилися, як можна перевірити оволодіння учнями інформаційно-комунікаційних технологій. Вони побачили, як створюються тести та як перевіряються опанування компетентностей здобувачами освіти. І самі спробували пройти тестування в реальному часі на платформі «На урок».
Щемливим виявилася робота з дітьми з ООП, оскільки вчителі на власному досвіді спробували себе в ролі таких учнів, що викликало щирі сльози на очах.
Несподіваним сюрпризом для кожного стало створення портфоліо вчителя, яким ділилася Ольга Горб, яка саме пройшла курсову перепідготовку з даного питання. Створення портфоліо такого рівня допоможе вчителю проводити навчальні заняття і під час дистанційного та змішаного навчання.
Змістовно проведений час педради, спільні обговорення, конструктивні рішення беззаперечно сприятимуть безперешкодному впровадженню Нової української школи в 5-му класі 2022-2023 навчального року.